BloGGerS

~ What Are You Waiting ? O invitatie speciala pentru tine [ >:d< ].~

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Alte cateva reguli [ Macar sa le cititi o'data ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Rozzy ;x
Admin
Admin

Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 20
Localizare : Cernavoda

MesajSubiect: Alte cateva reguli [ Macar sa le cititi o'data ]    Mar Oct 26, 2010 3:48 am

1. De prefert imediat dupa ce va'ti inregistrat ar fi de preferat ca macar sa aveti un micuts -> New post <- la =>
→ ║Cafenea plina cu surprize [ >:) ]║ ←
[ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ] si apoi ● Despre noi [ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ]. New post <=. Macar atat . Iar apoi puteti sa luati o mica pauza. De preferat e sa scrieti macar cateva lucruri espre voi.

2. Dupa o saptamna de la inregisrate daca nu aveti nici un mesaj postat. Va voi sterge inregistrarea. [ -> Va puteti supara pe mine sau nu :( si eu am nevoie de ajutor. Mi'as dori mult sa am cu cine lucra o am decat pe Iuli' [ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ] . Va rog mult sa ma ajutati si voi . Daca nu... [ :) ]. Macar sa postati la inceput cateva 1-2-3 si apoi cand aveti timp. Melcisor .

3 . Nu este interzis sa luati pozele de pe forum . Dar vreau ca atunci cand le luat isi vreti sa le postati undeva sa va scriti numele pe ele de preferat MARE si PE CENTRUL POZEI !

Rose
Sus In jos
http://bloggers.forumz.ro

Alte cateva reguli [ Macar sa le cititi o'data ]
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unutulmaz _ Inima nu respectă reguli videoclipuri
» Unutulmaz ("Inima nu respectă reguli") poze
» Pulovere si alte creatii tricotate (vesta, bolero) XV
» Pulovere si alte creatii tricotate (vesta, bolero) IX